خودکار وخودنویس

قلم یوروپن سعدی / SAADI

از {{model.count}}
تعداد
نوع
4,950,000 تومان
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
  • {{value}}
مقایسه
کمی صبر کنید...

در مقطع بالای قلم گنبدی آبی رنگ تعبیه شده که نمادی از مقبره سعدی و گنبد آبی رنگ آن می باشد. . تک  تک قلم ها با شماره ای منحصر به فرد تولید شده است که شماره قلم ها در  مقطع بالایی گیره حک شده است. شماره منحصر به فرد قلم ها روی دفترچه، پلاک  فلزی داخل جعبه ذکر شده است که هر ست سعدی را به مجموعه ای تک، متحد و  منحصر به فرد تبدیل می نماید. فرم بدنه قلم ها به شکلی منحصر به فرد و بسیار فاخر و خاص طراحی شده است. گیره قلم منقوش به نشان یوروپن و نوک خودنویس نیز منقوش به نام سعدی و نشان یوروپن می باشد. در داخل جعبه یک عدد بروشور قرار دارد که گواهی اصالت موقت قلم می باشد. مغزی  روان نویس برای اجتناب از خشک شدن داخل جعبه و بصورت جداگانه قرار دارد تا  توسط مصرف کننده باز و داخل روان نویس نصب و استفاده شود. قلم ها در یک جعبه بسیار نفیس چوبی بسته بندی گردیده است.

ست هدیه خودنویس و روان نویس سعدی
ین قلم مزین به نام سعدی و یک بیت شعر معروف سعدی روی حلقه میانی است. شعر حک شده روی حلقه میانی Human beings are members of a whole In creation of one essence and soul می باشد که ترجمه انگلیسی شعر معروف "بنی آدم اعضای یک پیکرند که در آفرینش ز یک گوهرند" می باشد. در مقطع بالای قلم گنبدی آبی رنگ تعبیه شده که نمادی از مقبره سعدی و گنبد آبی رنگ آن می باشد. .

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...